U15: Report z prvního mistrovského utkání s Havl. Brodem

FŠ Třebíč – Havlíčkův Brod 4:0 (1:0)

Góly: 2x Šubert, 2x Ruta

První poločas byl jedna velká hrůza. Někteří hráči, bohužel ještě byli na dovolené a projevila se jejich docházka v letní přípravě, kdy nestíhali vůbec tempo hry a nebyli schopni se do utkání dostat. Naše aktivita byla v první půli otřesná, dělali jsme velké množství nevynucených chyb, 90% našich míčů jsme hráli dozadu k našemu brankáři. Vázla nám rozehrávka od gólmana. Jen neschopnost soupeře zakončit a velká dávka štěstí a výborné zákroky gólmana nás poslali o půlce do kabiny za stavu 1:0, což je snad po prvé, co jsme vyhrávali, i když jsme hráli naprosto tragicky.

Do druhé půle vstoupil úplně jiný tým. Kluci začali být aktivní, chtěli hrát dopředu a odměnou byly i góly, kdy jsme byli tentokrát velice produktivní. Někdy nicméně některé akce strašně uspěcháváme bez delší mezihry. Nicméně první utkání nám poskytlo výbornou zpětnou vazbu na čem musíme pracovat.

Hodnocení od hráčů:

Tomáš Kolouch: „Začátek zápasu nás soupeř dost tlačil, nedokázali jsme si nahrát ani jednoduché nahrávky zbytečně jsme uspěchali akce místo toho aby jsme udrželi mič, měli jsme štěstí že soupeř nedal tutove šance ale zase náš golman měl výborné zákroky které nás zahráchnily, ke konci jsme se probraly a dali gól. 2 poločas jsme byli lepším týmem měli jsme pěkné akce kombinace a odvahu na 1 na 1 které nám vycházeli a mohly jsme z toho zakládat akce na bránu měli jsme sice super kombinaci a nahrávky ale zakončení bylo uš horši, ke konci soupeř odpadl a my jsme si hrály svoji hru podle mě zápas zaslouženě vyhraný.“

Jakub Vostal: „Za mě byl včerejší zapas lepší verzi toho odehraneho pratelaku nebo aspoň 2. půlka v té první i přes to že jsme dokázali dat gól tak jsme spis drželi míč takže to nebylo tak dobrý v té druhé i přes to ze na nás brod celkem v létěl tak jsme dokázali vzdorovat a útoky otáčet tím jsme se dostali na vrch hry daly další góly a takhle pokračovali a dokázali urvat první tři důležité body.“

Mikuláš Michálek: „První půle byla hrozná. Zbytečně moc chyb, nepřesností, nabídka také nic moc. Ve druhé půli se hra zvedla. Nedělali jsme hloupé chyby, nabízeli jsme se. Nebyla ani zdaleka naše nejlepší hra, ale už to bylo lepší.“