U15: report z turnaje v Brněnském TCM.

Celkový dojem z prvního letošního turnaje máme dobrý, neboť naše výkony měli vzestupnou tendenci a témata, která jsme v průběhu cedili skrze informační síto se dařila aplikovat do praxe. Co jsme společně zjistili, to se nám dařilo postupně lépe a lépe aplikovat. Našli jsme několik herních principů, ve kterých umíme být silní a několik slabin, které nás přiškrcují ještě v lepších výsledcích.

FŠ Třebíč – Sparta Brno II. 1:5

První zápas byl z naší strany vlahý a očekávali jsme, že nám bude chvilku trvat, než se na sebe vzájemně napojíme a rozpustíme se do hry za vnímání nejen spoluhráčů, ale také prostoru a soupeře. Nedařilo se nám hned pracovat s takovými podněty jako rozměr hřiště a potřebný styl hry na takovéto rozměry, nebo přizpůsobení herních kombinací a výměn opět ve vztahu k rozměrům.

FŠ Třebíč – Sparta Brno I. 4:4

Jelikož tyto informace jsme zpracovali hned po prvním zápase, očekávali jsme, že nám některé souvislosti v hlavě sepnou a budou fungovat lépe. To se také stalo a vypracovali jsme si několik slibných šancí, výměny už tu a tam byly více efektivní a aktivita se rázem více zvedla. Bylo vidět, že tento zápas ještě sloužil ke zjištění dalších informací pro další vývoj naší hry.

FŠ Třebíč – Sparta Brno U14 4:1

Dominance herní, rychlostní i silová. Dařilo se nám nastolit tempo, výměny už byly časté a dokázali jsme se tak výborně uvolňovat a zakládat tak zajímavé útoky. Napadání se velmi zlepšilo, agresivita velmi dobrá a díky agresivitě se povedlo získat velkou spoustu míčů do naší moci, ze které pramenily gólové situace.

FŠ Třebíč – 1. SK Prostějov 6:3

Náš nejlepší zápas turnaje. Vysoké tempo, velmi silný tlak na soupeře, zejména při soupeřově zádovém postavení. Dařilo se i zesílené bránění a následné protiútoky. Výborné výměny při rozehrávkách, tandemy, rotace, to vše se objevilo a kluci měli velkou chuť hrát každou akci. Padlo spoustu gólů a brankáři nám velmi pomohli při otáčení hry i zakládání útoků.

FŠ Třebíč – Havl. Brod 4:1

Opět několik pohledných šancí, výměn, rotací i tandemů, jen o něco málo menší tempo hry a v tlaku jsme již polevovali. Brankáři opět aktivní do hry a snažili se hru zrychlovat, abychom neustále tlačili a vytvářeli si další příležitosti ke vstřelení gólu.