U15: Report ze zápasu se Spartou Brno

Sparta Brno – FŠ Třebíč 1:4 
Branky: Šeda, Zahrádka, Blažek, Pánek
K sobotnímu utkání jsme zajížděli na Spartu Brno, kde nás čekal velice silný soupeř. Kluci věděli, co nás v Kajot aréně čeká a také věděli, že jen s maximálním nasazením a proměňováním šancí, kterých jsme v posledních zápasech promarnili víc než dost, můžeme být úspěšní.
Hned od začátku na nás soupeř nastoupil s  rychlou a kombinační hrou, která je pro Spartu typická. Dokázali jsme rychle zareagovat a soupeře jsme do žádné vážnější šance nepustili. Naopak naše první šance skončila v soupeřově síti kdy Fanda Šeda krásně přehodil vyběhnutého brankáře. Z vedení jsme se však dlouho  neradovali ,protože za dvě minuty bylo vyrovnáno.  Do poločasu jsme ještě dokázali překonat brankáře domácích jednou a to krásnou střelou asi ze třiceti metrů, kterou vyslal Honza Zahrádka.
Ve druhém poločase nás soupeř v prvních patnácti minutách zamkl na naší polovině a valil na naši branku útok za útokem. Tento nápor jsme přečkali bez obdržení branky a naopak navýšili naše vedení na 4:1. Branky vstřelili Filda Blažek a Matěj Pánek.
Na Spartě jsme předvedli jeden z našich nejlepších  výkonů jara.