U15: Turnaj v Přelouči

Seznam zápasů

O víkendu 19. – 20.6.2021 jsme díky rozvolnění koronavirových opatření vyrazili jako ročník 2006 na zdá se poslední společný turnaj v Přelouči, do skupiny jsme dostali skvělé soupeře Slovácko, Baník Most a Sparta Praha, už to nám zajišťovalo skvělá utkání.

V prvním utkání se Slováckem jsme se nám v prvním poločase nedařilo popasovat s jejich hrou, ale k výrazným šancím jsme soupeře nepustili. Do druhého poločasu jsme si ukazali, jak chceme hrát a rázem jsme začali na hřišti mít více ze hry, což vedlo ke vstřelení 2 branek a k neproměněné penaltě, bohužel ke konci utkání jsme nezůstali klídní a nehráli dál svou hru a soupeř po špatně odkoplém míči snížil a v poslední minutě z rohového kopu vyrovnal na 3:3.

V druhém utkání jsme mohli poměřit síly s Baníkem Most, pro nás neznámým soupeřem, o to více jsme se na konfrontaci těšili, na malém hřišti se ke konci utkání spíše bojovalo, ale zaslouženě jsme vyhráli 2:0.

V Třetím utkání se utkali s pozdějším vítězem turnaje Spartou Praha, i přes velké vedro jsme v prvním poločase zvládli držet se soupeřem krok, v druhém už se ale projevila herní a fyzická vyspělost a po snaze utkání ještě vyrovnal jsme nakonec prohráli 1:6.

To vše vedlo k tomu, že jsme nakonec ze skupiny nepostoupili do semifinálových bojů a tak jsme hráli B pavouka o 5.-8. místo.

Nejdříve jsme se utkali s domácí Přeloučí, se kterou jsme na malém hřišti podali dobrý výkon, ale bohužel jsme v utkání nedokázali proměnit spostu brankových příležitostí, utkání jsme vyhráli 4:0.

v souboji o 5. místo s výběrem Pardubického kraje, jsme odehráli asi náš nejlepší poločas utkání, kdy jsme soupeře prakticky od první minuty mačkali a poločas vyhráli 4:0, nakonec utkání skončilo 5:1 a my se umístili na 5. místě.

Za celý turnaj jsme s Ustím nad Labem vstřelili nejvíce branek a Adam Šubert nastřílel s jendím Sparťanem nejvyšší počet branek. Kluci za celý turnaj i přes úmorné vedro předváděli skvělé individuální výkony podpořené výbornou týmovou hrou a zaslouží si obrovskou pochvalu, za všechny roky co jsme spolu strávili ušli ohromný kus cesty a já jsem na ně moc hrdý. Užil jsem si každou chvíli.

Tomáš Beran