Fiala - Kryštof (79´ Rygl), Polášek, Obrdlík, Nekula (46´ Diviš) - Matušina, Dlouhý (8´ Vostal), Vojáček - Ruta (59´ Šimka), Brabec, Jurda (79´ Krupka)

Střelci
Vostal

Popis zápasu

V utkání, ve kterém se utkal druhý tým tabulky s prvním, jsme postrádali některé důležité hráče, několik nastoupilo s bolestmi a na začátku utkání se navíc zranil i kapitán Dlouhý. Už od 1. minuty byli hosté lepším týmem, hráli rychleji, agresivněji, měli větší kvalitu na míči a rychle se ujali vedení 0:1.

Šanci na zlom v utkání jsme měli na začátku druhé půle, 100% šanci jsme však neproměnili a soupeř chvíli na to zvýšil na 1:4, do konce utkání už branka bohužel nepadla. Kroměříž zaslouženě získala 3 body a nám uštědřila první soutěžní prohru od října minulého roku.