Fiala - Polášek, Švéda, Holeček, Zerhau - Havlík (84´ Vejnar), Matušina (72´ Dlouhý), Brabec - Jurda (56´ Syrový), Chvátal, Zahrádka

Střelci
Zerhau 2, Dlouhý

Popis zápasu

Do domácího utkání proti Znojmu jsme šli po minulém utkání v Břeclavi, které jsme vyhráli 5:1, dobře naladěni.
Od první minuty jsme dominovali, velmi dobře nám fungovala výstavba hry od brankáře a následný přechod do útočné fáze. V té jsme byli bohužel trochu zbrklí a neproměnili několik vyložených šancí. Poločas skončil 1:0, branku vstřelil po krásné individuální akci Kryštof Zerhau.
Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Dobývali jsme branku soupeře, který se snažil hrozit z protiútoků, na ty jsme však byli dobře připraveni. Další branku přidal opět Kryštof Zerhau a na 3:0 upravil prvním gólem za U19 Vojtěch Dlouhý. Soupeř už pouze korigoval v nastavení na 3:1, a to z jeho první střely na naši bránu.
Výkon lze hodnotit jako velmi podařený, škoda jen že jsme nepřidali víc branek. Před brankou soupeře musíme být chladnokrevnější.