U8 – 2. kolo turnaje Starez cup v Brně

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek D. Cejpek F., Vidlák, Krška, Žahourek, Konečný, Sobotka, Leština, Tomšíček, Janata


Popis zápasu

Poslední adventní neděli jsme se zúčastnili druhého kola turnaje Starez cup, který se konal v brněnských Ivanovicích. 

Na kryté umělé trávě se představila stejná mužstva z prvního kola. Postupně jsme se tedy střetli se Žďárem, Velkou Bíteší, RDR Akademií a Spartou Brno. Měli jsme možnost vytvořit i druhý tým, čehož jsme rádi využili.  

Jelikož se jednalo o poslední turnaj v letošním roce, chtěli jsme si ho pořádně užít. Na dětech byla vidět chuť a touha hrát si. Tentokráte se nám dařilo proměňovat své příležitosti, do kterých jsme se dostávali hlavně  individuálně. Velmi dobrá byla i aktivita bez míče. Chtěli jsme co nejdříve získat míč pro sebe a hrát. Ovšem velmi často jsme po zisku míče naráželi svými kličkami do soupeře. Celkově jsme měli problémy s vnímáním herního prostoru. Nicméně první skupince se podařilo ve čtyřech utkáních dát více branek než soupeři, což znamenalo postup do finálového turnaje, který se bude hrát koncem března příštího roku. Druhá skupinka vstřelila více branek pouze v jednom případě a tak za tři měsíce bude hrát „B“ skupinu o umístění v celkovém turnaji. 

Děti zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci klubu. O volných chvílích v kabině hrály společenské hry a chovaly se po celou dobu slušně a vzorně. Rodičům děkujeme za podporu a atmosféru na turnaji. 

Velmi děkujeme

Trenéři