U8 – report OP přípravek proti Starči

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek D., Cejpek F., Žahourek, Urbanová, Jakubec, Krška, Janata, Vidlák, Pelikán, Viet Anh Ho Sy,Hotový, Vošmera, Zelenák,


V sobotu 16.10.2021 nás za krásného počasí čekal poslední dvojzápas OP přípravek v letošním roce,  soupeřem nám byly děti ze Starče.

Opět se nám termínově sešlo kolo s ročníkem 2013 hrající KP přípravek. I proto jsme vyslali několik dětí zahrát si právě tuto soutěž. I přesto k utkání dorazilo čtrnáct usměvavých a pozitivně naladěných dětí.

Tradičně jsme si postavili dvě hřiště a děti rozdělily na dva týmy. Před samotným začátkem jsme si s dětmi opět připomněli témata, na kterých pracujeme v tréninku a která bychom chtěli přenést i do utkání. První tým oplýval energičností, aktivitou a velkou snahou o zisk míče. Při zisku míče jsme se pokoušeli chodit do situací 1vs1, 1vs2. Jednotlivcům se dařily i nápadité kličky jako „ronaldovka“ nebo „zaseknutí za patou“. Během prvního utkání jsme měli i spoustu nadějných situací na vstřelení branky. Častokrát jsme netrefili branku nebo nám chyběla razance či rychlost. Soupeř byl velmi houževnatý a fyzicky vyspělejší.

V druhém dvojutkání se nám nepodařilo navázat na aktivitu z prvního utkání. Často jsme měli problém udržet míč na svých kopačkách. Při snaze o kličku jsme naráželi do protihráče nebo jsme měli tendence brát si míč navzájem.

Přesto zúčastněné děti zaslouží velkou pochvalu za snahu a také za to, jak reagovaly a přemýšlely nad situacemi, které jsme si hned v utkání společně ukazovali.

Chtěli bychom poděkovat i rodičům za nastolenou spolupráci.

Trenéři

i