U8: Report z druhého kola Starez Cupu

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"


Poslední adventní neděli jsme se zúčastnili druhého kola turnaje Starez cup, který se konal v brněnských Ivanovicích.

Na kryté umělé trávě se představila stejná mužstva z prvního kola. Postupně jsme se tedy střetli se Žďárem, Velkou Bíteší, RDR Akademií a Spartou Brno. Měli jsme možnost vytvořit i druhý tým, čehož jsme využili.

Zúčastněné děti: Cejpek F., Cejpek D., Konečný, Vidlák, Krška, Sobotka, Žahourek, Leština, Tomšíček, Janata

Jelikož se jednalo o poslední turnaj v letošním roce, chtěli jsme si ho pořádně užít. Na dětech byla vidět chuť a touha hrát. Tentokráte se nám dařilo proměňovat šance, do kterých jsme se individuálně dostávali. Velmi dobrá byla i aktivita bez míče. Chtěli jsme co nejdříve získat míč pro sebe a hrát. Ovšem velmi často jsme po zisku míče naráželi svými kličkami do soupeře. Celkově jsme měli problémy s vnímáním herního prostoru. Nicméně první skupince se podařilo ve čtyřech utkáních dát více branek než soupeři a tak postoupili do finálového turnaje, který se bude hrát koncem března příštího roku. Druhá skupinka vstřelila více branek pouze v jednom případě a tak za tři měsíce bude hrát „B“ skupinu o umístění v celkovém turnaji.

Děti zaslouží velkou pochvalu za reprezentaci klubu. O volných chvílích v kabině hrály společenské hry a chovaly se po celou dobu slušně a vzorně. Rodičům děkujeme za podporu a atmosféru na turnaji.

Velmi děkujeme

Trenéři