U8 – report z utkání s Lipníkem

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Jančok, Krška, Janata, Vidlák, Válek, Tomšíček, Jakubec, D. Cejpek, F. Cejpek, Vošmera, Veselý, Hotový, Viet Anh Ho Sy, Foretník, Zelenák,


Popis zápasu

V sobotu 4.9.2021 se děti ročníku 2014 a 2015 poprvé postavily k mistrovskému utkání. Soupeřem jim byli kluci a holky z Lipníku. Celkem dorazilo 15 natěšených hráčů, kteří si po zahřátí vytvořili pětice. Jejich úkolem bylo domluvit se, kdo z dané pětky bude střežit naši branku jako brankář. Byli jsme svědky skvělé komunikace a spolupráce mezi sebou, dokonce se objevily i první vůdčí schopnosti.

Hráči se společně s trenéry domluvili, že si v utkání vyzkouší hru od brankáře (zakládání útoků, jak rychle budeme přepínat z útoku do obrany a naopak a v neposlední řadě vedení míče se změnou směru a také samotné zakončování).

U dětí byl vidět po celou dobu utkání velký zápal do hry, oceňujeme jak se hráči snažili vodit míč a řešili nejrůznější herní situace. Viděli jsme několik krásných branek na obou stranách.

Za soupeřem jsme zaostávali v zakončení. Měli jsme celou řadu slibných šancí včetně několika samostatných úniků, ale ve většině případů jsme ztroskotali na skvěle chytajícím a hrajícím brankáři (Tobiáš Florián).

Klukům a holkám z Lipníku děkujeme za předvedenou hru a těšíme se na další společné klání.

Rodičům děkujeme za ukázkovou spolupráci a atmosféru na utkání.

Trenéři.

U8 - Mladší přípravka "B"