U8 – týden ve znamení samotné hry

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"


V minulém týdnu mladší přípravka ročníku 2014 sehrála několik zajímavých partií.

Ve středu 24.11.2021 se místo tréninkové jednotky podařilo domluvit přáteláček proti kamarádům z Okříšek. Za velmi přísných hygienických podmínek se střetnutí konalo v tělocvičně na SPŠT. K utkání se dostavila početná skupina natěšených dětí i proto jsme ve velké tělocvičně udělali dvě hřiště. Jedna skupina hrála 4+1 právě proti několika dětem z Okříšek a druhá skupina mezi sebou na více coerver branek. Po půl hodině se skupiny prohodili a role si vyměnily.

V utkání jsme se zaměřovali na několik témat. Vyjetí od našeho brankáře, pohyb bez míče, rozhodování hráče v brance, jak jsme aktivní když nemáme míč a co musíme udělat pro to abychom jej získali.

K utkání se dostavily tyto děti: Palík, Jančok, Krška, Vidlák, Kohlstromová Ema, Kohlstromová Nela, Kučerňáková, Urbanová, Leština, Bouše, Janata, Falhar, Zeman, Zelenák, Žahourek, Vérosta, Viet Anh Ho Sy, Zábrž

 

V pátek 26.11.2021 jsme přijali pozvání na mini turnaj 2vs2 v Předíně. Na turnaj se vydaly dvě dvojice hráčů/hráček.

Nominace: Vidlák, Havelka F., Kohlstromová Ema, Kohlstromová Nela

Zde jsme si v malé tělocvičně mohli vyzkoušet mikro situace 1vs1, 1vs2. Hrálo se na více coerver branek a proto jsme řešili rychlost rozhodování, jemnou motoriku s míčem, vedení míče do volného prostoru, dokonce jsme během turnaje došli do situace, kdy jsme chtěli dát branku pouze do volné branky.

Soupeři: Okříšky, Předín/Želetava, HFK Třebíč

 

V neděli 28.11.2021 jsme zajížděli na triangl do Želetavy. V místní tělocvičně jsme sehráli dvojí utkání proti Okříškám a Předín/Želetava.

Přítomní hráči: Vidlák, Falhar, Janata, Žahourek, Krška, Cejpek F. Zábrž

I tady jsme chtěli pokračovat v probíraných tématech. Jelikož jsme se velmi často dostávali do zakončení, pozornost jsme měli i na toto téma. S dětmi jsme tedy mimo jiné řešili techniku kopu, rychlost zakončení, prostor k zakončení, dokáži zvednout hlavu a podívat se, kde stojí brankář?

.