U8 – Účast na mezinárodním turnaji v Hradci Králové

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek D., Rygl, Tománek, Jančok, Tomšíček, Leština, Vérosta, Vidlák, Vídenský, Krška


Během Velikonočních svátků jsme se zúčastnili mezinárodního turnaje v Hradci Králové. V termínu 15.-16.4.2022 se se do Hradce sjelo celkem 24 týmů z ČR, Slovenska a Polska. Organizátoři rozlosovali turnaj do čtyř šestičlenných skupin. První hrací den jsme se střetli s 1.FC Slovácko, FC Hradec Králové, 1.FK Příbram, FC Tempo Praha a TJ Svitavy. Všechna utkání se hrála ve vysokém tempu, my jsme dokázali držet krok pouze s kluky z Příbrami. Ve zbylých utkání nás soupeři předčili v důrazu, individuálních schopnostech, zakončení a hlavně v rychlosti.

Po prvním hracím dnu dostaly rodiče s dětmi volno, které si zpříjemnili návštěvou místního aquaparku, nákupního centra nebo procházkou po městě.

Během druhého hracího dne jsme se utkali s FK Ústní nad Labem, FC Mas Táborsko, FK Děčín, FC Přelouč a opět s 1.FK Příbram. Proti zmíněným soupeřům jsme byli herně lepším týmem a v některých utkání se to promítlo i na počtu vstřelených branek.

Celý turnaj vyhrál polský tým Zagłębie Sosnowiec, který během dvou dnů neokusil hořkost porážky. Na druhém místě skončil slovenský celek FC Spartak Trnava a třetí příčku si domů odvezli kluci ze Svitav. 

Naše děti, kterým se podařilo vstřelit branku:

  • Ríša Rygl – 15x
  • Kristián Tománek – 7x
  • Tomáš Krška – 7x
  • Ondra Jančok – 3x
  • Dominik Cejpek – 2x
  • Šimon Vidlák 2x
  • Štěpán Vérosta 1x
  • Tobiáš Leština 1x

Z našich hráčů na sebe nejvíce upozornil Ríša Rygl, který během turnaje nasázel 15 branek a svými individuálními dovednostmi a řešením herních situací nejvíce zatápěl našim soupeřům. Všechny děti zaslouží velkou pochvalu za aktivní přístup ke každému utkání. Jsme moc rádi, že jsme mohli absolvovat takto kvalitní turnaj, který nám ukázal naše rezervy, na kterých budeme v trénincích a utkáních pracovat. Celý turnaj byl pro nás obohacující a věříme, že to byla velmi cenná zkušenost nejenom pro nás trenéry/rodiče, ale i pro naše hráče. Děkujeme rodičům za skvělou atmosféru, kterou našim dětem během turnaje vytvořili, podporu a trpělivost.

Těšíme se na další podobné akce.

Trenéři