U8 – Víkendový report z OP a KP přípravek

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Krška, Vidlák, Kohlstromová, Kučerňáková, Urbanová, Janata, Zelenák, Vérosta, Žahourek, Bouše, Hotový, Pokorný, Viet Anh Ho Sy, Vošmera,


Popis zápasu

V sobotu 2.10.2021 jsme na domácím hřišti v rámci okresního přeboru přivítali kluky z Rudíkova. K utkání se i tentokráte dostavilo velké množství našich natěšených dětí. I proto jsme se rozhodli postavit dvě totožná hřiště a děti rozdělili do dvou skupinek. Díky tomu jsme zabezpečili stejné časové vytížení všech přítomných dětí.

I tentokráte jsme společně s dětmi probírali co si v utkání vyzkoušíme a na co se zaměříme. Témata zůstala stejná z předchozích týdnů, jen jsme postupně šli více do detailů.

Bohužel jsme viděli spíše bojovné utkání z obou stran. Soupeř byl vyspělejší a našim dětem dělal problém větší důraz v osobních soubojích. Jsme moc rádi, že jsme si mohli zahrát právě proti takovému soupeři, který prověřil naše děti doposud pro nás v neobvyklých herních situacích. Máme za sebou další zajímavou zkušenost. Velmi nás těší, že se do zápasů postupně začínají zapojovat další děti, které chodí na tréninky.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci a podporu na utkání.

 

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Jančok, Krška, Vidlák, Tomšíček, Hotový, Vérosta


Popis zápasu

V neděli 3.10.2021 se ve Výčapech odehrálo další kolo Krajského přeboru přípravek. Našimi soupeři byly děti z Pelhřimova a Žďáru nad Sázavou.

Vlivem nejrůznějších omluvenek k utkáním dorazilo pouze šest statečných. O to více bylo vidět nadšení a chuť si jít zahrát. Ohromnou radost nám udělal progres v situacích, kdy náš brankář má míč a rozehrává. Dále jsme byli potěšeni, jak naše děti reagovaly po ztrátě míče a v neposlední řadě jakou chuť měly zkoušet kličky. Viděli jsme celou řadu krásných individuálních akcích. Dokonce se jednomu hráči v utkání podařilo přehodit patou balón přes hlavu.

Celkově jsme měli z nedělního dopoledne velmi dobrý pocit i přesto, že soupeři vstřelili více branek. Velké poděkování patří přítomných rodičům, kteří dětem vytvořili skvělou kulisu.

Děkujeme za fandění a podporu vašich dětí.

Trenéři