U9: KP přípravek s HFK/Náměští nad Oslavou a Velkým Meziříčím

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs HFK/Náměšť + VM

U9 - Mladší přípravka

Sestava
Baláš, Buriánek, Havelka, Chudoba, Malenová, Přibil, Pánková, Rygl, Tománek


Popis zápasu

Poslední víkend, v rámci kterého jsme v tomto roce poměřili síly se soupeři během KP přípravek, máme za sebou. Tentokrát jsme na „domácím“ pažitu ve Výčapech přivítali děti ze sdruženého týmu HFK Třebíč/Náměšť nad Oslavou a z Velkého Meziříčí.

V obou těchto kláních jsme byli týmem, který měl více ze hry. Témata, kterými jsme se v průběhu celého podzimu zabývali a stále zabývat ještě budeme, byla aktivita (v případě, že držíme míč, chci, aby mi šlo vždy přihrát) a reakce na ztrátu míče (co dělá nejbližší hráč a jak se chovají ostatní?). Více či méně si začínáme tyto aspekty automatizovat, každý svým tempem, avšak oproti začátku sezóny je patrný progres, za což všichni zaslouží pochvalu. Naopak nám ale vyplouvají další témata, kterými je třeba se dále zabývat. Do jakého prostoru je pro mě výhodnější dělat kličku? Kam chci jít s míčem? Neprorážím hlavou zeď?

V příštím týdnu si o víkendu od fotbalu všichni odpočineme, ale už teď se těšíme, až nám za dva týdny začne halová sezóna a budeme moci se zdokonalovat na hřišti během turnajů se soupeři, které ještě tolik neznáme.

Trenéři Kabeláč a Havelka