U9: KP přípravek v Třešti

Seznam zápasů

Třešť vs SK FŠ Třebíč + Polná

U9 - Mladší přípravka "A"

Sestava
Buriánek, Havelka, Malenová, Nestrojil, Nosek, Přibil, Polovčík, Průšová, Válek


Popis zápasu

Sobotní dopoledne nabídlo další fotbalové měření sil v rámci KP přípravek, kdy kategorie U9 zavítala na hřiště do Třešti. Na zdejším hřišti malé fošáky a fošandy postupně čekalo utkání s domácí Třeští, následně s Polnou.

V zápase s domácí Třeští jsme jasně dominovali, a to zejména díky individuální kvalitě jednotlivců. Také jsme v tomto utkání velmi dobře reagovali na situaci, kdy jsme neměli míč a chtěli jej získat do svého držení. Předvedli jsme naší silnou stránku, kterou je bezesporu živelnost a i přes to, že jsme 3/4 utkání odehráli s méně hráči na hřišti, dařilo se nám převést témata, která s dětmi dlouhodobě probíráme, na hrací plochu.

Utkání s Polnou pak nabídlo vyrovnanější podívanou, ve které jsme měli zejména co se týče aktivity slabší začátek. Najednou hráči, kteří chtěli míč od svých spoluhráčů, byli schovaní za soupeřem a nešlo jim přihrát. Postupem času se ale naše aktivita lepšila a s tím ruku v ruce i náš herní projev.

Na hřišti bylo vidět soustředění dětí na témata, která s nimi probíráme, za což zaslouží velkou pochvalu! V úterý nás čeká triangl s Rudíkovem a Okříškami a my se už teď těšíme na další měření sil 🙂

Trenéři Kabeláč a Havelka