Utkání s Polnou jsme rozhodli v poslední desetiminutovce

Pospíchal, Adamec, Hráček, Švéda(66. Obrdlík), Němeček, Zahrádka(66. Dlouhý), Dvořák, Zacha, Bulička(46. Adam), M. Hobza(58. Klepárník), T. Hobza.

Střelci
2x Klepárník, 1x Zacha

Popis zápasu

V prvním poločase jsme si vytvořili gólovou šanci až ve 31. minutě. Pospíchal našel dlouhou přihrávkou za obranu T. Hobzy, kterému klička na domácího brankáře nevyšla. Vázla nám kombinace  jak ve středu hřiště tak i kolem velkého vápna soupeře. Kazili jsme jednoduché míče a nebyli schopni si připravit šance do zakončení. Ve druhém poločase se nám podařilo hru zpřesnit, zkvalitnili jsme kombinaci v přechodové části, hlavně na polovině domácích  a ke zlepšení došlo i v  osobních soubojích 1:1. Dokázali jsme si vytvořit několik brankových příležitostí , kterým chybělo přesnější zakončení. Domácí hrozili z rychlých brejků a standartních situací. Utkání jsme rozhodli v poslední desetiminutovce, když se dvakrát trefil Klepárník a jednou Zacha.