Zažij Fošku s Tedomem!

Ve čtvrtek 5. 5. 2016 navštívilo Borovinu na 30 dětiček z Mateřské školy Okružní. Pro malé nadšence bylo připraveno 6 disciplín, které zaměstnali ruce, nohy, hlavu i uši, oči všech malých účastníků. Výsledkem byla úžasná radostná energie a spousta úsměvů.

Tak jako při každé cestě životem na nás číhají testy a překážky. Ale co by to bylo za cestu, kdybychom na cestě neměli možnost sáhnout si i na poklad? 🙂 Naše cesta za pokladem pro šikuly z MŠ Okružní znamenala náročnou cestu lesem přes popadané stromy (překážky pro přeskoky), které bylo nutno přeskočit, nebo podlézt. Poté přebrodit řeku po kamenech (balančních čočkách), vysvobodit u pana Procházky bájný poklad a závěrem zazpívat vítěznou píseň. Další stanoviště před nás postavilo jasný cíl a za tím jsme si šli tenisák netenisák (střelba na plechovky). V dalším sektoru jsme si zadováděli na trampošce a trochu jsme pomalovali Fošce „fasádu“. Nicméně potom jsme se museli pekelně soustředit! Obruče a talíře měly nejedno využití a špička dovednostní pyramidy bylo prohození létajícího talíře obručí. Nicméně i to děti zvládaly na jedničku! Nejedno využití mělo i další stanoviště s lanem. Přecházení po provaze, přetahování, přeskakování, podbíhání nám dalo docela dost zabrat a tak na dalším stanovišti byly úkoly z fotbálku radostným odpočinkem a góly levou, pravou, hlavou nebyl problém.

Druhá půlka akce přinesla fotbalový turnaj. Kruhové hřiště na šest branek, čtvercové na čtyři, obdélníkové na dvě a dvě branky pro střelbu. Sledovat tu nadšenou smršť byla prostě paráda.

Na konci akce si každý malý účastník odnesl sladkou odměnu na doplnění energie a kamarádsky jsme se rozloučili. 🙂

Celou fotogalerii si můžeme prohlédnout na našem facebooku – https://www.facebook.com/fstrebic/

Tým SK Fotbalová škola Třebíč a společnost TEDOM a. s., hlavní partner projektu


ZAŽIJ FOŠKU
ZAZIJ FOSKU

HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU ZAŽIJ FOŠKU
Tedom logo low