13 : 010 : 0

Sestava
Havlínová - Stoklasová, Chalupová, Konečná, Benáčková, Slabá, Dvořáková, Mrňová, Jurová, Burdová, Zubáková, Nováková, Nosková, Rohovská E., Tichá, Macholánová, Kocourová

Popis zápasu

13:0. I takové zápasy se dějí. Nedali jsme ani jeden gól, ale nemyslíme si, že je to až taková ostuda. V neděli jsme se utkali s holkami (spíše s ženami) z Lokomotivy HH. Jde vidět, že soupeř má opravdu mnohaleté zkušenosti, které se na hřišti zřetelně projevovaly. Od začátku jsme věděli, že to nebude jednoduchý zápas a že musíme stále myslet na to, co nám říká náš trenér, že hrajeme proto, abychom se zlepšovali a né zvítězili (ZATÍM). Je to sice těžké, zvlášť když nám v prvním poločase nasázely 10 gólů a bylo vidět, že nás to semlelo. Míč jsme nedokázali pořádně udržet u nohy, nedávali jsme si přesné přihrávky, byli jsme zkrátka a dobře ve všem pomalejší.

Ve druhém poločase jsme se už snažili vyvarovat veškerých chyb a šlo poznat, že jsme si už na určité věci začali dávat pozor. Proto jsme také ve druhém poločase dostali “jenom” 😀 tři góly. Měli jsme pár šancí, ze kterých mohl padnout gól, ale bohužel. Mrzí nás, že to dopadlo tak jak to dopadlo, ale mohli jsme vidět, jak to zase vypadá, když už je tým několik let pohromadě a je sehraný. Utkání pro nás bylo skvělým zrcadlem, v čem a jak se musíme zlepšit, což jsme zvládali pomalu zlepšovat už v průběhu utkání, ale je třeba i v tréninkévém procesu. V sobotu nás čeká další zápas proti holkám z Medlánek (opět Brníčko), tak doufáme, že fanoušci na hřišti uvidí z naší strany další zlepšení.