A tým jede stále na vítězné vlně!

Nové Syrovice – FŠ Třebíč 0:5 (0:3)

Sestava: Šimeček – Pislcajk, Vavřínek, Beran, (Majerčák J.) Kousal – Kühweg,Tomek, Růžička(Křivánek), Putyera -Jaša (Hricák J.)

V neděli náš tým čekal nelehký venkovní zápas v Nových Syrovicích, přesto jsme se rozhodli dát šanci v základní sestavě všem hráčům z širšího kádru a pošetřit opory do dalších utkání. Hned od zahájení hry byl míč jen na našich kopačkách. Než se domácí stačili zapojit do utkání, vybídl přesným centrem ke skórování Tomáš Růžička z levé strany sprintujícího Martina Jašu, a ten s přehledem poslal míč do brány, 0:1. Za dvě minuty se velmi šikovně protáhl mezi třemi bránícími hráči Tomáš Beran a nedal domácímu brankáři šanci, 0:2. Do 25′ se obraz hry vůbec neměnil, hrálo se pouze na polovině domácích a po další krásné kombinační akci skóroval Tomáš Krajčo, 0:3. Zdálo se, že nás čeká snadné utkání a je jen otázkou času, kdy navýšíme počet vstřelených branek, ale u některých nastalo uspokojení a z našich řad se vytratila aktivita. Šancí ke skórování ještě pár bylo, zejména Tomáš Růžička, hráč s excelentní střelou, měl příležitosti, ale dnes nedokázel zamířit přesně. Martina Jašu a Tomáše Krajča zase spoluhráči vystavovali ofsajdu.

Druhý poločas začal stejně jako končil ten první. Hrálo se především ve středu hřiště i soupeř si několik  šancí vytvořil, ale všechny střelce tentokrát zradila koncovka. V 62′ se podařilo Petru Kousalovi po krásné individuální akci vybojovat PK, který Tomáš Růžička bezpečně proměnil, 0:4.
Na konečných 5:0 upravil Tomáš Krajčo. To když Ondra Putyera vybojoval míč ve středu hřiště, přihrál na pravou stranu Honzovi Hricákovi, a ten přesným centrem našel ve vápně zmíněného Tomáše Krajča, který se z první krásně trefil.
Výsledek nás velmi těší, ovšem předváděná hra od 30′ a také zranění, i když lehké, našeho agilního záložníka Tomáše Berana však nikoliv.