Report ze zápasu U13 proti Vyškovu

FŠ – Vyškov 5:11 (1:3 | 2:4 | 2:4)

Góly: Zimmermann 2x, Kryštof, Záviška, Dlouhý

Do zápasu jsme vstoupili odvážně a první třetinu jsme odehráli výborně, nicméně jsme nedokázali být nebezpeční a soupeř trestal naše chyby z protiútoků. Do dalších třetin soupeř začal hrát velmi tvrdě, často za hranou pravidel a rozhodčí to pouštěl bez povšimnutí. Našim hráčům dělalo velké problémy se s touto okolností vyrovnat, jelikož pokaždé kdy jsme se mohli ocitnout v gólové šanci přišlo nějaké přidržení nebo drobný faul a z velké šance nebylo nic. V zápase se nám dařilo rozehrávat od naší branky, ale velmi často jsme troskotali na velkém počtu nepřesností ve středu hřiště. Soupeř nás porazil jednoduchým fotbalem po dlouhých míčích dopředu a po vytrestání našich chyb.

Za co bychom se měli pochválit:

Rozehra od brankáře – řešení situací před naší brankou ( troufnu si říct, že v posledních 2 zápasech jsme dokázali 9x z 10 vyjet od naší brány a založit akci po zemi. ) S tím souvisí i vysoké % vyhraných soubojů 1vs1 před naší brankou. Podpora útoku všech hráčů.

Co musíme zlepšit:
Přesnost nahrávek, ztráty míčů obránců, kteří utočí a s tím spojené protiútoky do úplně otevřené obrany (za poslední 2 zápasy jsme z toho dostali 6 gólů). V obranné fázi nebýt divák a nesledovat kamaráda, jestli akci náhodou ubrání. Odvaha si troufnout v útoku na 1vs1 (oproti tomu, kdy před naší bránou jsme v 1vs1 9x z 10 úspěšní tak před bránou soupeře se nám tolik nedaří a nebo nám chybí odvaha.

Hodnocení hráčů očima trenéra

Dlouhý 9/10
Vostal 4/10
Křemenák 4/10
Matušina 8/10
Michálek 4/10
Rajtmajer 4/10
Štork 7/10
Záviška 7/10
Zimmermann 7/10
Kolouch 4/10
Bendová 8/10
Janíková 4/10
Kryštof 6/10