„A“ tým prověřil Jakubov, přesto se radovala Foška!

Jakubov – FŠ Třebíč 3:5 (3:2)
Sestava: Šimeček – Pislcajk, Křen, Kousal (Krajčo), Zábrodský (Prchal) – Ustohal (Kühweg), Tomek, Hráček, Roupec, Růžička (Hricák ml.) – Jaša
V neděli 27.8. 2017 jela FŠ Třebíč na další zápas mužů do Jakubova, kde chtěla s místním Družstevníkem Jakubov navázat na předchozí dvě výhry a udržet si tak své postavení v čele tabulky.
Již od úvodních minut bylo jasné, že to vůbec nebude snadné. Domácí hráli velmi dobře v útoku a již v 16 minutě dali gól, 1:0.
FŠ skvěle kombinovala ve středu hřiště, ale jen ojediněle prověřila domácího brankáře, ale ve 31. minutě se FŠ dočkala vyrovnání, kdy po pěkném centru Lukáše Hráčka z levé strany balon s přehledem poslal do brány Marek Ustohal. Bohužel radost hostů netrvala dlouho.Po závaru před bránou hostí hrál rukou ve vápně obránce a domácí kopali penaltu, 2:1.
Ve 40. minutě FŠ vyrovnala po pěkné akci z levé strany, kdy Marek Ustohal, i když tísněn třemi obránci, vstřelil druhý gól, 2:2 Po té si však vybrala FŠ slabší chvilku a hned z protiútoku dali domácí gól, 3:2, Tento stav vydržel do přestávky.
Po změně stran trenéři přeskupili sestavu a do útoku poslali skvělého útočníka Vojtu Prchala. Od té doby se hrálo převážně na jednu branku. Tlak hostů vyvrcholil vyrovnávací brankou v 54. minutě, kdy Petr Kousal napřáhl z dvaceti metrů a tvrdou ranou nedal brankáři šanci, 3:3  V 73. minutě si zaběhl mezi bránící hráče na přihrávku Martin Jaša a svým důrazem v pokutovém území zvyšoval na 4:3. Výborný výkon FŠ v druhé půli korunoval svou krásnou brankou Vojta Prchal, kdy se v 75. minutě rychle zorientoval ve vápně a přízemní centr Ondry Kühwega poslal za záda bezmocného golmana, tím stanovil konečný výsledek na 5:3.
Domácí se ještě v závěru snažili všemožně o zvrat skóre, tím se na hřišti přiostřilo, ale hosté si již výhru s přehledem pohlídali a po utkání bohatém na branky si domů odváží velmi cenné tři body.