Dorostenci ovládli první kolo utkání ve vyšší soutěži!

Bedřichov : FŠ Třebíč 1:7 (1:3)

střelci: Jeřábek Ondřej 3x, Zacha Tomáš, Částka Jakub, Trnavský Martin, Hobza Marek
sestava: Šlouf, Slíva, Hamřík, Saitl, Kratochvíl, Částka, Jeřábek, Minář, Zacha, Blažek, Hobza, Trnavský, Roth, Adam, Jindra, Chládek, Majerčák, Kopeček

První poločas dnešního zápasu nám moc nevyšel. Dělali jsme spoustu chyb (počínaje zpracováním balónu až konče špatným bráněním ). I přes to jsme v 13. minutě vyhrávali 2:0. Za stavu 2:0 ve 21. minutě jsme udělali velkou hrubku, kterou dokázal soupeř využít. Tímto proměněním šance se soupeř dostal zpět do zápasu a nám trvalo asi 20 minut než jsme se dokázali prosadit. Druhý poločas už jsme byli lepší než soupeř a zaslouženě vyhráli 7:1 (3:1). Tento první zápas KP dorostu nám ukázal jak velkou cestu musíme ještě ujít, než dokážeme předvést kvalitní fotbal bez tolika chyb. V zápase bylo i hodně tzv. fotbalového řešení situací pod tlakem soupeře a na tomto musíme stavět do dalších zápasů.

hodnotil: trenéři dorostu