Starší žáci „A“ první kolo nezvládli.

FŠ Třebíč „A“ : Hodonín 0:8 (0:4)

V sobotu jsme nastoupili na domácím hřišti proti mužstvu z Hodonína. Bohužel vstup do sezóny nám nevyšel a prohráli jsme vysoko 0:8.

V první půli naší největší slabinou byla jednoduchá ztráta míče kolem vlastního vápna, tím jsme přípravu šancí našemu soupeři hodně zjednodušili a ten toho také dokázal využít a během prvního poločasu nám vstřelil čtyři branky.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že se pokusíme změnit naši naivní hru a s výsledkem “něco udělat“.

V prvních dvaceti minutách se nám to dařilo a našeho soupeře jsme v určitých fázích přehrávali, ale z několika vyložených šancí jsme neproměnili ani jednu. Naopak v posledních deseti minutách po našich hrubých chybách nám soupeř vstřelil čtyři branky.

Hodnotil: T. Franěk