Havlíčkův Brod – U19 1:4

Seznam zápasů

Havlíčkův Brod vs SK FŠ Třebíč

U19 - Starší dorost

Výsledek1. poločas
1 : 40 : 2

Sestava
Pospíchal - Zerhau, Švéda, Polášek (82´ Michálek), Kryštof (68´ Holeček) - Havlík, Brabec, Vojáček (80´ Šabach) - Hobza, Syrový (80´ Šimka), Chvátal

Střelci
Hobza 3, Havlík

Popis zápasu

26.2. jsme vstoupili do jarní části soutěže, a to v Havlíčkově Brodě. Do zápasu jsme šli po pěti vítězných přípravných utkáních, které se nám vydařily i po herní stránce.

Do utkání jsme vstoupili nervozně a již po několika minutách hry jsme soupeři nabídli velkou šanci v podobě pokutového kopu, který však Tomáš Pospíchal bravurním zákrokem vychytal. Poté jsme již převzali iniciativu hry a do poločasu vstřelili dvě branky.

V druhém poločasu jsme se snažili kontrolovat hru, což se nám dařilo zhruba do 65. minuty, kdy začal mít míč více na kopačkách soupeř, ale tlak Havlíčkova Brodu jsme ustáli a ze dvou rychlých protiútoků dokonce brankový rozdíl navýšili. Díky houževnatému výkonu jsme si nakonec odvezli 3 důležité body.

Další víkend nás čeká přípravný zápas v Prostějově, který hraje o soutěž výše, tudíž se můžeme těšit na velmi zajímavý test. Nadcházející víkend odehrajeme další mistrovské utkání, a to v Bedřichově.