Již tu máme další ročník příměstského fotbalového kempu v Třebíči!

Není to zase tak dávno, co se v Třebíči konaly vyhlášené fotbalové kempy, kterých se účastnili hráči z celého světa stejně jako z nejlepších českých klubů. Třebíčskými kempy prošli hráči jako Michal Sadílek (dnes PSV Eindhoven), Michal Sáček (AC Sparta Praha), Lukáš Masopust (dnes FK Jablonec), nebo Alex Král (dnes FK Teplice).

Tuto tradici jsme oprášili minulý rok formou příměstského kempu a díky slavícímu úspěchu navazujeme další ročník.

Zde máme fotky z minulého roku, jež nás svou návštěvou poctili hráči z FC Vysočina – Jakub Fulnek, Filip Novotný a Ondřej Mastný. Kdo nás poctí letos, to se nechme překvapit!


Datum: 16.07 – 20.07.2018
Kapacita: 20 dětí
Věkové rozmezí: 7 – 13 let
Hřiště: Stadion Borovina
Program: 
8:00 – 16:00
Cena: 
2 900,- Kč
Pořadatel: 
SK Fotbalová škola Třebíč, z. s.

Přihlášky zde


Příměstský fotbalový kemp Třebíč 2018 je určen zejména pro děti od 7 do 13 let (mladší přípravka, starší přípravka, mladší žáci). Obsahem kempu je moderní tréninkový program založený na rozvoji zejména individuálních dovedností a schopností hráče úměrně jeho věku a aktuálnímu výkonnostnímu stavu. Perfektní ovládání míče, uvolněný stav mysli a kultura pohybu jsou předpokladem pro zdravý a efektivní rozvoj hráče do budoucna. Všechny tyto složky budou děti na kempu rozvíjet. To vše s pomocí zkušených a nadšených koučů mládeže.

Na programu jsou většinou 2 tréninky denně. Oběd, svačina, pitný režim a místo pro polední odpočinek jsou zajištěny.


Šéftrenér kempu: Lukáš Hráček
Koordinátor kempu: Tomáš Franěk
Trenéři kempu: Trenéři fotbalové školy Třebíč


Těšíme se na vás! 🙂