Měsíc náborů 2016 – Den fotbalu

Fotbalová škola Třebíč chystá společně s hlavním partnerem projektu „ZAŽIJ FOŠKU“ již na 9. ročník akce Den fotbalu na Karlově náměstí v Třebíči. Akce se uskuteční v pondělí 19. 9. 2016 od 13.30h současně jako jedna z náborových akcí Fotbalové asociace České republiky, Měsíce náborů.

  • CO NA VÁS ČEKÁ?
    Pro širokou veřejnost a především děti budou připravena dovednostní stanoviště, kde si budete moci otestovat své schopnosti. Vedle tradičních soutěžních disciplín, jako vedení míče slalomem, střelby na branky různých velikostí, chytání a zpracování míče, si budete moci vyzkoušet svou schopnost udržet rovnováhu při přecházení po „kamenech přes řeku“ – balančních čočkách. Dále bude jedním ze stanovišť „střelnice“ v podobě trefování plechovek tenisákem. K vylepšenému street fotbalu poslouží hřiště z umělého trávníku pro menší děti, zapůjčené z koberců Pepo. Pro starší bude opět připraveno velké nafukovací hřiště. Díky firmě Dosip servis si snad nikdo nenechá ujít možnost zjistit si prudkost své střely při kopu proti rychlostnímu radaru.

Celým odpolednem všechny přítomné bude provázet akci moderátor Dominik Kříž a závěrem akce pro všechny zúčastněné bude losování zajímavých cen.

Těšíme se na vás a věříme, že tato akce bude zážitkem, který ukáže, jak přirozená je radost z pohybu!


 

Akce je podpořena Krajem Vysočina

PODPORIL_KV_RGB_zakladni


ZAŽIJ FOŠKU

zazij-fosku-logo


HLAVNÍ PARTNER PROJEKTU

tedom-logo