Měsíc náborů 2016 | Den Fotbalu

Krásné počasí, zábavné hry, losování o zajímavé ceny a hlavně spousta nadšených, sportujících a dovádějících dětí – tak vypadal tradiční Den Fotbalu, který se konal v rámci jedné z náborových akcí Fotbalové asociace České republiky, Měsíce náborů.

Od rána trenéři, rodiče i hráči připravovali náměstí na každoroční velkou akci, kterou Fotbalová škola pořádá – Den Fotbalu. Již druhým rokem byl obohacen dopolední program o předškoláky. V doprovodu svých učitelek nás poctilo svou návštěvou téměř na 100 školáčků, jež si poctivě prošli sportovními disciplínami a parádně si zasportovali! Trenéři samozřejmě pečlivě sledovali a našli několik blýskajících se hvězdiček. Jako hosté dopoledního programu nás poctili svou návštěvou místopředseda KFS Vysočina a předseda OFS Třebíč -Radek Zima a grassroots manager KFS Vysočina – Stanislav Duben.

Odpolední program už byl o něco živelnější. Navštívilo nás několik desítek sportovců všeho věku a do disciplín byli zváni i trenéři hráči, či návštěvníky akce, takže se kolikrát dosti zapotili.

Příjemným bonusem byl příjezd velké fotbalové naděje – Lukáše Vraštila, hráče Zbrojovky Brno a reprezentanta do 21 let, který si na nás našel čas, zahrál si s dětmi fotbálek, rozdával podpisy, fotky, úsměvy, rozhovory a nakonec vyhlašoval výherce slosování o zajímavé ceny.

Všem partnerům, sponzorům, rodičům, hráčům účastníkům, pomocníkům a trenérům srdečně Děkujeme a těšíme se na další akci s vámi!

Video z akce naleznete zde: Měsíc náborů 2016 | Den Fotbalu

Fotky z akce naleznete zde: http://zazijfosku.cz/mesic-naboru-2016-den-fotbalu/