MUŽI „A“ natahují šňůru na 16. vítězství v řadě!

Sestava
Fiala - Rajtmajer, Lampíř, Dvořák, Kratochvíl (Zahrádka) - Trnavský, Hráček, Růžička (Molák) - Zacha, Hobza, Adam (Pohanka)

Střelci
Adam, Hobza 2x, Hráček 2x, Pohanka

Na velmi těžkém a sněhem pokrytém terénu jsme nastoupili proti soupeři z opačného konce tabulky, Svratce. Začátek utkání byl velmi opatrný a to až do první branky utkání, kterou vstřelil Dominik Adam po několika odrazech v šestnáctce. Na 2:0 zvyšoval po rohovém kopu hlavou Lukáš Hráček. Náš kapitán vstřelil i třetí branku, když si dorazil vlastní střelu. Poté přišla z naší strany 5ti minutová nekoncentrovanost a dvě zbytečné ztráty, kdy soupeř během dvou minut snížil na 3:2!

K druhému poločasu jsme přistoupili velmi zodpovědně, kontrolovali jsme hru, začali si vytvářet velké množství šancí. Na 4:2 zvyšoval Hobza po střele na bližší tyč. Další branku přidal rovněž Marek Hobza, když se krásně individuálně uvolnil a nedal brankáři soupeře šanci a na konečných 6:2 skóroval Tomáš Pohanka, který si našel na přední tyči pobídku Vojtěcha Lampíře a placírkou uzavřel účet tohoto utkání. Jsme rádi, že jsme utkání ve velmi ztížených podmínkách zvládli a udělali další potřebný krok k vytouženému postupu.