Sestava
Fiala - Růžička, Lampíř, Švéda, Rajtmajer (56' Kratochvíl) - Trnavský (67' Jurda), Hráček, Zacha - Adam (58' Chvátal), Zahrádka, Hobza

Střelci
Zahrádka, Hráček, vlastní

V sobotu jsme nastoupili k těžkému utkání proti domácímu týmu z Bíteše, který je momentálně na druhém místě v naší skupině.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře a ve 14. minutě jsme po brankách Honzy Zahrádky a Lukáše Hráčka vedli 2:0. Soupeře jsme do vážnějších šancí nepustili. Dařila se nám rozehrávka od brankáře, velice dobře jsme zvládali situace 1:1 a přecházeli jsme do rychlých brejků. Bohužel naše zakončení nebylo tak jak bychom si představovali. Až ve 41. opět po rychlé akci z levé strany Marek Hobza prudce centruje na přední tyč, kde si domácí hráč sráží míč do vlastní branky a zvyšujeme na 3:0.

Začátek druhého poločasu se nesl ve stejném duchu jako první poločas, ale jen do 60. Minuty. Kdy po krásné střele z velkého vápna nastřelil Tomáš Zacha břevno domácí branky a z odraženého míče domácí přešli do rychlého brejku a snížili na 3:1. Domácí vycítili šanci a dalších 15. minut se na nás valil jeden útok za druhým. Naštěstí naše obrana pracovala dobře a když už byla překonaná tak nás podržel mladý brankář Ondřej Fiala.

V závěru zápasu tlak domácích polevil a naopak byli jsme to my, kteří se dostávali do slibných šancí, ale bohužel už jsme žádnou branku nepřidali a tak zápas skončil 3:1 pro naše barvy.

Pochvalu si zaslouží obě mužstva , která předváděla pohledný fotbal.