Muži si vybojovali opět postup do vyšší soutěže!

Psala se sezóna 2016/2017, kdy Fotbalová škola Třebíč založila své první dospělé mužstvo ve své historii. Ač byla, je i bude prioritou vždy mládež, dokompletoval se tak celek od školičky až po věk neomezený.

Mužstvo bylo tak utvořeno primárně na popud dorůstajících Fošáků, kteří tu chtěli a chtějí zůstávat i nadále a tvořit tak další kapitolu klubu a nemají v plánu prorazit si cestu do světa.

Bylo až neuvěřitelné, kolik hráčů se do mužstva zapojilo a s jakou chutí se složil tým, který měl za cíl – prodrat se do vyšších soutěží, aby vystupující mládež mohla časem hrát adekvátní soutěže svým schopnostem.

Sešla se naprosto úžasná parta nadšených tatínků, fotbalistů s poměrně bohatou kariérou. Pak ti, kteří ve své kariéře napsali své první řádky a v neposlední řadě jsme samozřejmě sáhli do řad našich trenérů, kteří odložili desky a nazuli opět kopačky, aby mohli jít příkladem svým svěřencům.

A tak začala pohádka ve IV. třídě, kde jako nováčkům, se nám povedlo proklouznout do III. třídy, kterou jsme nyní s přehledem ovládli a můžeme tak slavit ve dvou letech již druhý postup a připravovat se tak na Okresní přebor.

A cíl v Okresním přeboru? Opět udělat to, co je v našich silách v rámci fair-play, abychom mohli postoupit opět vpřed a připravit to našich budoucím nadějím, aby jednou mohli zaslechnout na borovinském stadionu znělku Ligy Mistrů. 🙂