U13: Početně oslabení žáci nestačili na Zlín

FC Fastav Zlín – FŠ Třebíč  24:2 (10:1)

Góly: Nestrojil, Zimmermann

Na zápas do Zlína jsme odjeli bez 7 mi hráčů, bohužel s takto velkou marodkou jsme se soupeři nedokázali rovnat a někteří tahouni nám v zápase velice chyběli.

Soupeř hrál jednoduchý kombinační fotbal, kdy využíval toho ,že jsme špatně dostupovali hráče, prohrávali souboje a velké problémy nám dělali také hráči zabíhající za naši obranu. Pochvalu si kluci zaslouží za druhou třetinu , kdy soupeř změnil styl hry a chtěl se prosazovat více individuálně, nám se dařilo získávat v situacích 1vs1 míče a mohli jsme jít i dopředu. Ve druhé třetině byla i vítězná nálada, jelikož jsme ji ještě 7 minut před koncem vyhrávali 2:1, bohužel pak jsme nebyli tak koncentrovaní na poslední minuty jak bylo potřeba a soupeř nám během chvíle dal 5 gólů. Třetí třetina z naší strany nebyla také špatná co se týče našich útočících povinností, kdy jsme se 3x mohli dočkat gólu. Bohužel ve všech 3 vyložených šancích nám chybělo trochu klidu. V zápase jsme bohužel hořeli v obraně a to ve všech činnostech a soupeř tak mohl snadno dát velké množství gólů. Samozřejmě to bylo zapříčiněno i tím, že nás spoustu chybělo a opět většina hráčů hrála na postech, které jim nejsou tak blízké. Opět pokračovala velice špatná rozehrávka od brankáře, kdy buď nechceme hrát, a nebo promeškáme ten správný moment na rozehrání a další už si nevytvoříme.