A tým herně dominoval i v Podhorácku!

FK Podhorácko – FŠ Třebíč 0: 6 (0:3)

Sestava: Poul – Pislcajk, Křen, Hricák P.(Paděra), Beran (Vavřínek) – Kühweg, Tomek, Roupec, Růžička (Hráček) – Hricák J. (Krátký), Jaša (Majerčák)

V neděli 3. 9. 2017 vyrazila FŠ Třebíč na zápas s FK Podhorácko 2015 a chtěla se i nadále udržet v čele tabulky. Hráči FŠ neponechali nic náhodě a již od prvních minut se hrálo výhradně na půlce domácích. Po několika zahozených šancí se hostující hráči dočkali v 15′ , kdy krásnou střelou k tyči otevřel skóre Lukáš Tomek 0:1, který při absenci Lukáše Hráčka plnil roli kapitána a nové role se zhostil velmi zodpovědně. Hosté i nadále hýřili aktivitou a v 30′ po faulu na dobře hrajícího Martina Jašu z penalty zvyšoval Filip Křen, 0:2. V prvním poločase v 35′ a 43′ se ještě dvakrát trefil agilní obránce Tomáš Beran, který byl k neuhlídání, byl prostě všude! První půlka tak skončila jednoznačným výsledkem 0:4.

Druhý poločas se odehrával poměrně v klidném tempu a i domácí si občas vystřelili na našeho brankáře, který si v první půli na balon ani nesáhl. Rozruch vzbudila jen neproměněná penalta hostů a tyč a břevno borců z FŠ Třebíč. V závěru se ještě trefili kluci v minulém roce hrající dorostenecké soutěže, v 70′ Kamil Pislcajk a v 82′ Ondřej Kühweg. Po přestupu z dorostu se snaží na sobě stále pracovat a za svůj poctivý přístup v tréninku a v utkáních dobře zapadli do kolektivu mužů.

Zápas skončil jasným a hlavně zaslouženým vítězstvím hostů O:6 a hosté z FŠ tak mohli zápas ukončit pod taktovkou Lukyna Tomka vítěznou písní.

Hodnotil: F. Křen