U15: „A“ tým dominoval prvních dvacet minut, pak polevil.

FŠ Třebíč – Havlíčkův Brod 4:2 (4:2)
Střelci: 2x Šeda, 2x Zahrádka
V sobotním utkání jsme nastoupili proti mužstvu z Havlíčkova Brodu. Kluci chtěli navázat na dobré okamžiky z utkání se Znojmem a byli si vědomi toho s jakou hrou přijedou Havlíčkobrodští.
Dvacet minut v prvním poločase jsme předváděli velice kvalitní a organizovanou hru, vedenou křídelními prostory se spoustou krásně připravených šancí. V 18. minutě jsme vedli 3:0 a to jsme další čtyři velké šance promarnili. Bohužel vše se změnilo po inkasované brance ve 20. minutě, kdy hostující brankář dlouhým výkopem překvapil naši obranu a rychlý útočník hostujícího týmu neměl problém snížit. Od tohoto okamžiku se naše hra úplně změnila. Neustále jsme vyhledávali osobní souboje, kazili jednoduché přihrávky a tím vázla kombinace. Hodně sil nás stálo získat míč a velice jednoduše jsme o něj přicházeli.
Ve druhém poločase jsem moc velkou změnu neudělali a hra se odvíjela převážně na naší polovině hřiště. Je fakt, že hosté se do vážnějších šancí nedostali. Naopak naši kluci měli několik rychlých brejků, kdy šli sami na brankáře, ale bohužel naše zakončení bylo víc než žalostné. Radost můžeme mít z prvních dvaceti minut a z prvních tří bodů.