U12: Report z utkání se Spartou Brno

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Sparta Brno

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
4 : 7

Sestava
Gruszka, Čermák, Pokorný, Hlouch M., Hotový, Jančok, Matušina, Hlouch J., Hadraba, Vala, Růžička, Jonáš,

Střelci
2x Hotový, 1x Hlouch, Jančok

Hodnocení hráčů vloženo bez korekce.

Jančok: “První třetině jsme hráli dobře ale moc jsme si ne sbíhaly k rozehrávce gólmanovi a moc nám nešly ještě ty prunikovky. V druhé třetině ta rozehrávka byla lepší sbíhaly jsme si více k gólmanovi a dostávali hodně do středu. Pak jsme to dávali do lajny a chodili jsme na bránu. V třetí třetině jako jsme byli vyčerpaní ale hráli jsme pořád dobře snažili jsme se ale chodili jsme už hodně přes tři a dva hráče a ztráceli jsme takhle míče.”

Adam Jonáš: “V prvním poločase jsme hráli dobře dali jsme dva góly málo jsme si nabíhali při rozehrávce, v druhém poločase jsme hráli lépe už nám šli lépe průnikovyky lépe jsme jsme sbíhaly při rozehrávce a měli jsme více střel než v prvním poločase, třetí poločas nebyl tak aktivní jako ten druhý byli jsme trochu unavenější ale ale v třetím poločase jsme nebyli špatní.”

Milan Hlouch: “V 1 třetině jsme hráli dobře.Dávali jsme si dobré průnikovky z kterých vznikli 2 góly.Dobře jsme si sbíhali pro míče a dávali jsme přesné přihrávky. Postupem času nám docházeli síly.A nehledal jsme si hráče na kraji.Dobře jsme si hlídali hráče na rohy.”

Denis Hotový: “V 1 první třetině jsme hráli dobře. Dávali jsme si přesné přihrávky a dobré průnikovky.V 2 třetině jse to trochu zhoršilo dostali jsme 2 nebo 3 góly a to nás trošku oslabilo. V 3 třetině jsme už moc nemohli dělali jsme zbytečné chyby a byly jsme zbrklý protože jsem chtěli vyhrát. Navrch: víc potrénovat střely.”