U12: Report z utkání se Zbrojovkou Brno

Seznam zápasů

Zbrojovka Brno vs SK FŠ Třebíč

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek
25 : 4

Sestava
Gruszka, Čermák, Pokorný, Matušina, Hotový, Lapeš, Jančok, Hlouch M., Hadraba, Vrbka, Růžička, Vala, Štraus

Střelci
2x Hotový, 1x Hlouch, Vrbka

Dnešní utkání jsme zaznamenali mírné zlepšení oproti utkání s Jihlavou. Obecně jsme přistoupili k zápasu s větším odhodláním i větší chutí útočit, než tomu bylo s Jihlavou. Během zápasu byly k vidění pasáže, kdy jsme dokázali soupeře přehrávat, byť jich bylo nespočetně méně, než jich měl soupeř a nebyly to dlouhé pasáže. Co se týče individuálních výkonů, rozhodně jsme byli výrazně zajímavější, než o víkendovém utkání a v častějších náletech na branku Zbrojovky, či většího počtu pasáží, kdy jsme byli schopni v jistých úsecích hry dominovat, jen nám chyběla větší přesnost v přihrávkách. Na nepřesných přihrávkách bohužel ztroskotalo velké množství slibně rozvíjejících se akcí, které umožnili soupeři vést spoustu protiútoků a návraty nás stály mnoho sil.

Opět jsme v některých ohledech až výrazně přehrávali situace přidržováním míče, i když se nabízela mnohem lepší řešení pro posunutí situace směrem k brance soupeře a dostali jsme z těchto individuálních chyb také velké množství gólů.

Každopádně opět co třetina, co v některých ohledech mírné zlepšení a jsem rád, že v tomto utkání kluci již viděli více příležitostí směrem k útoku a byli schopni se posunout, ačkoliv nám pro změnu chyběla i větší chladnokrevnost k zakončení. Myslím, že gólových příležitostí jsme měli mnoho a gólů jsme měli možnost vstřelit mnohem více.

Dnes bych obzváště chtěl ocenit chuť, pracovitost a enormní nasazení Milana Hloucha, Václava Jančoka, Vojty Pokorného, Lukyho Čermáka.

Z hlediska rozehrávky od brankáře nám to dnes oživil velmi Denis Hotový a Maty Gruszka nám velmi pomohl  ve třetí třetině, kdy srovnal první dotek a získal pro nás mnoho míčů z pozice brankáře a založil poměrně dost protiútoků.