U12 – SpSM se Znojmem

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Znojmo

U12 - Mladší žáci "B"

Výsledek1. třetina2. třetina
10 : 54 : 42 : 1

Sestava
Cízl, Gotthard, Hotový, Chládek, Jančok, Krejcar, Krejčí, Németh, Palát, Petrák, Pokorný, Procházka D., Řezníček, Slatinský, Veleba

Střelci
Krejčí 4x, Veleba 2x, Jančok 2x, Gotthard, Krejcar

V dalším domácím utkání SpSM jsme se utkali s týmem Znojma. Děkujeme rodičům, že i přes zákaz fandění na stadionu si našli čas a přišli nás povzbudit alespoň přes plot.

I přes nijak živelný výkon jsme po většinu zápasu (mimo první třetinu) měli ve všech aspektech hry navrch. Dokázali jsme poměrně jednoduše vyjíždět od vlastní branky a zakládat pohledné útočné akce a stejně tak jsme dokázali soupeře zapresovat vysoko u jejich branky, a tak jsme mohli jednoduše ohrožovat branku. Škoda že jsme nedokázali více střeleckých příležitostí využít a akce dotahovat pozorně a nekompromisně až do gólů. V porovnání se soupeřem jsme měli na vyšší úrovni jak individuální dovednosti, tak i cit pro kombinaci. Nicméně porovnávat se chceme pouze sami se sebou a je potřeba abychom na sebe byli přísní a chtěli ze sebe vždy dostat maximum. Tady cítím u některých hráčů neochotu tlačit se mimo komfort a neustále se posouvat a hledat příležitosti ke zlepšení.

+ vnímání svého postavení  a soupeřů při bránění a zajišťování

+ přepínání a okamžité zakládání protiútoků

– malá živelnost

– zbrklost a neklid při zakončení