Ženy: po 3 měsících s Okřísky

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Okříšky

- Ženy

Výsledek1. poločas
1 : 50 : 4

Sestava
Havlínová - Stoklasová, Konečná, Chalupová, Benáčková, Slabá, Kocourová, Dvořáková, Břinková, Mrňová, Jurová K., Nosková, Rohovská L., Roupcová, Horváthová, Budínová, Ryglová, Jurová I.

Střelci
Jurová K.

Popis zápasu

Po přibližně 3 měsících jsme se měli možnost znovu utkat s Okříšky, se  kterými jsme v Červnu hráli hráli naše teprve druhé utkání od doby co vznikl ženský fotbal v Třebíči a tak nás moc zajímalo, kam jsme se za tu dobu posunuli.

Po vlažném začátku utkání, kdy na nás soupeř nastoupil s velkým odhodláním, jsme obdrželi několik branek, z těch jsme se celkem rychle oklepali a začali se zlepšovat, je patrné, že naše pozornost a snaha zlepšovat co chceme je v druhém poločase mnohem lepší než v prvním. V druhém poločase jsme pokračovali ve zlepšování výkonu a zase jsme na konci utkání byli mnohem lepší než na začátku, zejména před koncem zápasu, kdy se nám podařilo dotáhnout několik akcí až do zakončení a odměnou nám byla i vstřelená branka z kopačky Katky Jurové.

Celkově je patrné, že jsme za ty 3 měsíce udělali veklý kus práce, holky pravidelně a poctivě trénují a věnují se navíc nad rámec tréninků zlepšování svých dovedností s míčem, což se projevuje ve větší sebejistotě na hřišti a větší chuti mít balón na svých kopačkách. Díky častějším zápasům, se zžíváme se všemu situacemi, které se na hřišti objevují a my je zvládáme řešit stále lépe a lépe.

Všechny děvčata bych tímto chtěl moc pochválit a poděkovat za možnost snimi pracovat, jsem zvědavý a těším se jaký pokrok uděláme za další 3 měsíce 🙂

trenér Beran