U12 svedla velmi vyrovnané utkání se špičkovým ročníkem Zbrojovky!

SK Fotbalová škola Třebíč vs. FC Zbrojovka Brno 5:8 (1:5 ; 2:2 ; 2:1)
Branky: 3x Rygl, 2x Šubert
Sestava: Trešl – Syrový, Starý, Kasáček, Puzrla, Maňásek, Janík, Tesař, Mucha, Bulíček, Zubák, Šubert, Rygl, Mareš, Pokorný
S jedním z nejlepší týmů v ročníku 2006, který v české republice máme, jsme sehráli krásné utkání, ve kterém se každým poločasem zlepšoval náš výkon, kdy jsme si řekli, že díky úrovni soupeře si můžeme zkoušet všechno ve vyšším stupni rychlosti a zjišťovat až na jakou úroveň se dokážeme dostat. V prvním poločase jsme měli problém zvyknout si na rychlost a hru tělem soupeře, což jsme postupně dokázali zavnímat a přizpůsobit svou hru.
Co se nám líbilo: nenechali jsme se strhnout vidinou výsledku (skóre utkání) a zkoušeli hrát svoji hru v celém utkání, dokázali jsme zvyšovat v průběhu celého utkání rychlost provádění všech činností a upravit zejména vzdálenost, ve které jsme stáli od soupeře, a tím začali vyhrávat čím dál více soubojů, za což jsme získali odměnu v podobě mnoha šancí. Bylo vidět, že se hrou bavíme, navíc zlepšené zajištování v obrané fázi a v neposlední řadě skvělá podpora rodičů na tribuně, děkujeme!
co zlepšit: udržet takové tempo i proti jiným týmům, protože je vidět, že jsme toho schopni. Dále pracovat na zlepšení zakončování a podporovat odvahu hráčů zkoušet v utkání to, co chci umět.
trenér Beran