U15 v zápase se Znojmem došla k probuzení až v druhé půli.

Znojmo : FŠ Třebíč 7:2 (6:0)

Střelci: Zahrádka, Šeda.

Ani na potřetí jsme se Znojmem nevyhráli. V sobotu jsme odehráli třetí utkání za poslední dva měsíce proti Znojmu a opět jsme to výsledkově nezvládli.

Utkání bylo rozhodnuto již během prvních patnácti minut kdy jsme prohrávali 4:0. Na konci prvního poločasu byl výsledek 6:0.

Ze soupeře jsme měli až moc velký respekt a to nám svazovalo nohy. Nebyli jsme schopni zvládnout jednoduché kombinace, neobsazovali jsme soupeře a prohráli téměř všechny osobní souboje. Znojemští nás přehrávali jednoduchou, ale velice účelnou hrou na minimální počet doteků, rychlým a  přesným přenesením hry za naši obranu a velice kvalitním zakončením.

Neuvěřitelný obrat přišel ve druhé půli. Soupeře jsme začali přehrávat a vše co se nám nedařilo v první půli, tak ve druhé nám vycházelo. Rychle jsme přistupovali k hráčům, vyhrávali osobní souboje dařilo se nám kombinovat a vytvořili si několik vyložených  šancí.

Druhý poločas jsme zaslouženě vyhráli 2:1 a kdyby jsme proměnili jen polovinu šancí, které jsme si vytvořili, mohl být konečný výsledek úplně jiný.