Kojan, Jonáš - Bartůněk, Čermák, Pokorný, Jurka, Vala, Hadraba, Hotový, Coufal, Růžička, Mikuláš, Hlouch, Trnka, Štraus

Střelci
Hotový

Popis zápasu

V dalším utkání jsme zavítali do Podolí u Brna, kde svá domácí utkání hraje Líšeň. Cílem v tomto utkání bylo zapomenout na naše poslední dvě vystoupení, v nichž nám scházelo více energie a být naopak týmem, ze kterého je patrná chuť hrát a vyhrát s dominancí na míči.

Bohužel jsme v první půli opět navázali na předcházející výkony, když u nás byla patrná snaha hrát konstruktivně, nicméně abychom mohli hrát konstruktivně a tvořit za každou cenu, je nutné se ve všech jednotlivých činnostech podílet i vydanou energií hráčů (a to nejen v OF, ale i v DF), kteří do hry jsou nebo mají být zapojeni. Líšeň byla v první půli „nabitější“ a více chtěla, díky čemuž si do kabin v poločasové přestávce odnesla vedení 3:1.

Druhý poločas byl v našem podání o poznání lepší, v defenzivní a přechodové třetině hřiště jsme byli dominantní. V tu chvíli se však projevila naše druhá bolest, a to přechod do finální třetiny hřiště. Ačkoliv jsme měli herní převahu, nedařilo se nám ji přetavit v ohrožení branky soupeře a když už ano, dosažení brankového úspěchu zabránila nepřesnost na našich kopačkách, nebo branková konstrukce. Oproti tomu Líšeň se ve druhé půli dostala dvakrát k ohrožení naší branky, nicméně v obou případech byla efektivní a připsala si tak vítězství 5:1.