U13: Přípravné utkání se Znojmem

Seznam zápasů

Sestava
Jonáš – Bartůněk, Čermák, Gruszka, Hadraba, Hlouch M., Hotový, Jančok, Jurka, Korec, Lapeš, Mikuláš, Pokorný, Růžička


Popis zápasu

Během čtvrtečního odpoledne se kategorie U13 vydala do Litohoře, kde se v rámci vůbec prvního přípravného utkání utkala se stejně starým výběrem Znojma. Nutno podotknout, že tréninková účast doposud byla nedostatečná, a tak jsme se v rámci této akce sešli vůbec poprvé v pořádném počtu. I proto byla volba zaměření pro toto utkání velmi jednoduchá. Chtěli jsme stavět na pilířích, které dlouhodobě pěstujeme, a na kterých chceme stavět i nadále. Mezi ty patří:

  • Dominovat na míči
  • Po ztrátě míče okamžitě napadat
  • Nekompromisnost v zakončení

Co se týče herní stránky, byli jsme v průběhu utkání zajímavějším týmem, který se snažil tvořit i v obtížných situacích. Z individuálního hlediska se v našem týmu vyskytovalo hned několik zajímavých výkonů! Co se týče součinnostních věcí, zde nám v první třetině hřiště k větší variabilitě nabízených řešení chybělo více pohybu od hráčů bez míče, zejména pak těch středových. Během kombinace ve střední a útočné části hřiště nám pak mnohdy chybělo využívání šířky celého hřiště, abychom si soupeře roztáhli a vytvářeli si tak volné prostory namísto toho, že se s ním budeme prát neefektivně na malém prostoru.

Před soustředěním, které nás čeká od neděle, bylo toto utkání velmi cenným zrcadlem pro nás trenéry. Nastínilo nám, v jakém rozpoložení se po pauze před novou sezónou nacházíme. Věříme, že se počínaje dneškem již budeme scházet ve větším počtu a bude možné kontinuálně navazovat na předchozí práci.

Trenéři Talafa, Kabeláč, Skýba