U13 – PU se Znojmem

Seznam zápasů

1. SC Znojmo vs FŠ Třebíč

U13 - Mladší žáci "A"

Výsledek
7 : 7

Sestava
Cízl, Gotthard, Jedlička, Krejcar, Krejčí, Németh, Palát, Palík, Petrák, Procházka D., Slatinský, Vafek, Veleba


V úterý 3.8.2021 jsme s hráči ročníku 2009 využili pozvání do Litohoře, kde jsme sehráli přátelské utkání s týmem Znojma. Za krásného počasí se hrál vyrovnaný zápas plný energie, a tak jsme se po zápase s trenéry domluvili na dalším přáteláku v příštím týdnu, kdy budeme v Litohoři na soustředění my.

Nominace: Cízl, Gotthard, Jedlička, Krejcar, Krejčí, Németh, Palát, Palík, Petrák, Procházka D., Slatinský, Vafek, Veleba

V zápase jsme chtěli dál pracovat na vytváření možností pro hráče s míčem aby měl vždy možnost výběru, zda bude řešit situaci individuálně 1v1 nebo využije pomoc do spolupráce. Dalším herním tématem pak bylo zlepšení presingu, kdy jsme při presingu hráče s míčem chtěli co nejdříve zavírat nejbližší protihráče, abychom zavírali možnosti jak by soupeři mohl vyjet. Mimoherním tématem pak bylo zlepšení komunikace jak během hry, tak i během porad mezi třetinami.

V celém zápase z nás byla cítit velká energie, chuť hrát a snažit se vymýšlet možnosti posunu naší hry. Dokázali jsme pracovat na týmových úkolech a individuálně je pak rozvíjet dle potřeby každého hráče. Ze hry bych vyzdvihl zmíněnou velkou energii, konstruktivní a nápadité zakládání akcí, soubojové chování a rychlý a tvrdý presing u soupeřovy branky. Prostor pro další zlepšování máme stále ve finálním řešení akcí, kdy po dobrém presingu nebo dobrém založení akce promarníme moment k zakončení a pak se již přes bloky protihráčů neprosadíme. Celkově bych chtěl kluky za přístup i výkon pochválit a těším se na další posouvání jejich dovedností.