U13: Report z domácího turnaje

V sobotu 22.3. se uskutečnil další domácí turnaj ročníku 2007 na hale SPŠT. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů (FŠ 2007 oranžová, FŠ 2007 žlutá, FŠ 2008, V.Meziříčí a Náměšť nad Oslavou) a hrálo se každý s každým 20 min. Poděkování patří všem zúčastněným týmům za předvedenou hru a fair play, správci za pomoc při organizaci a také Bohunce za vynikající bufet.

Naši kluci se před turnajem rozdělili na 2 týmy a celý turnaj absolvovali bez vstupů od trenérů. Trenéry si naopak byly týmy navzájem, kdy hráči z nehrajícího týmu sledovali hrající a po zápase jim dávali zpětnou vazbu a naopak.

Oranžový tým: Bartes, Drtílek, Jančok, Muška, Procházka, Šín
Žlutý tým: Hala, Hynek, Kolář, Ludvík, Mastný, Rambousek

Výsledkově naši kluci zvládli všechny zápasy a tak o konečném pořadí rozhodl vzájemný zápas. Z pozice pozorovatele bych ocenil velkou aktivitu oranžového týmu, kdy díky tomu kreativně vyjížděli od brankáře a dostávali se celkem snadno a rychle do zakončení. Pěkné akce vytvářel i náš druhý tým, tam ale díky nižší aktivitě muselo proběhnout mnohem více přípravných a zpětných přihrávek než kluci využili místo k založení útoku a zakončení. Nutno dodat, že oba týmy většinou dominovali v držení míče a góly soupeře pramenili jen z našich nepřesností či nedorozumění. Prostor ke zlepšování opět vidím ve finální fázi, kdy jsme neklidní a spoustu šancí zahodíme. Dále bych chtěl apelovat na kluky aby si pracovali navíc mimo tréninky ve svém volném čase na individuální technice, tak aby pokažených přihrávek, prvních doteků a střel bylo co nejméně.