U14: domácí utkání se Spartou Brno

Seznam zápasů

SK FŠ Třebíč vs Sparta Brno

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
4 : 32 : 2

Sestava
Cízl - Németh (Gotthard), Petrák, Řezníček (Průšová), Pokorný (Palík)- Brovchenko (Hololobov), Chládek, Krejcar (Pařil) - Hotový (Cubillos), Procházka M., Jančok (Procházka D. )

Střelci
Brovchenko 2x, Procházka D., Jančok

Do dalšího zápasu jsme šli i s některými hráči ročníku 2010, tak aby se mohli také otrkávat na větším hřišti. Nic se ale nezměnilo na herním projevu, kterým jsme se chtěli prezentovat.

V prvním poločase jsme dominovali při výstavbě od našeho brankáře, kdy jsme dokázali kreativně zakládat útoky a bezpečně překonávat presink soupeře. Bohužel po přechodu na útočnou polovinu, jsou naše řešení buď nepřesná nebo zbrklá a proto spoustu dobře založených akcí nedotáhneme do nebezpečné šance. Co se týče presinku, tak tam si budeme muset ještě dále vyjasňovat role jednotlivých hráčů, abychom soupeře častěji zavírali a také abychom uměli bezpečně vyřešit potenciální nákop.

V druhém dějství se obraz hry moc nezměnil. My jsme byli častěji na míči, nicméně jsme si dokázali vytvořit jen několik šancí. Soupeř využíval zrychlování hry díky nákopům, což nám občas dělalo problémy a tak se také do šance občas dostal. Výsledkově jsme ale nakonec zápas zvládli a mohli se tak radovat z prvních bodů.

+ výstavba hry od brankáře

– přihrávky (jak technická část – přesnost, razance, tak i herní – vnímání kdy a kam přihrávat)

– zbrklost při hře na útočné polovině (špatná práce s prostorem, málo využívání otáčení hry do volna)

Zajímavé výkony: Petrák, Jančok