U14: První mistrák proti Vyškovu

Seznam zápasů

U14 - Starší žáci "B"

Výsledek1. poločas
1 : 40 : 3

Sestava
Cízl - Palík, Průšová (Obidnyi), Krejcar, Pařil (Řezníček) - Veleba, (Brovchenko), Tverdokhlib, Hotový J. - Hotový D. (Mikuláš), Procházka M. (Procházka D.), Cubillos (Tománek)

Střelci
Obidnyi

V sobotu jsme za aprílového počasí sehráli první mistrovské utkání jarní části sezóny proti týmu MFK Vyškov. Zápas se odehrál na výborně připraveném hřišti ve Vícenicích.

Hned v 2.min nás usadil gól soupeře po individuální chybě při rozehře a poté jsme asi dalších 15min vůbec nestíhali. V půlce poločasu jsme trochu prostřídali a hra se vyrovnala. Již jsme dokázali kombinovat a držet míč, ale k zakončení jsme se dostávali pořád jen sporadicky. V druhé polovině byly naše principy hry již zřetelnější. Kreativně jsme vyjížděli od brankáře, překonávali první blok soupeře a dokázali kontrolovat hru na soupeřově polovině. Díky posunutí celého týmu jsme dokázali po ztrátě rychle zapresovat a míč znovu získat. Naši dlouhodobou bolístkou je ale produkování gólových příležitostí a gólů. I přes převahu v druhé polovině jsme si nedokázali vytvořit větší počet šancí. Toto tak zůstává jako největší rozdíl oproti soupeřům, kteří jsou nebezpeční i jednoduše tahově po nákopu nebo souboji. V tréninku tak máme jasné téma pro další rozvoj.