Sestava
Cízl - Pařil, Řezníček, Průšová, Urban - Tverdokhlib, Hotový, Procházka D. (Vostal) - Cubillos (Uhlíř), Procházka M., Tománek

Střelci
Uhlíř 2x, Procházka M., Vostal

V deseti hráčích doplněni o 3 kluky z 2008, jsme sehráli zápas s béčkem U15 Přerova nastupujícím v Olomouckém KP. První půli (proti větru) jsme prohráli 0:3, když jsme dostali 2 góly z rohu a další z individuální chyby v obraně. Po úvodních 10min jsme začali dostávat hru pod kontrolu a měli jsme více míč na kopačkách, bohužel jsme často hru vraceli až na našeho brankáře, takže jsme museli znovu a znovu překonávat všechny soupeře. Ve druhé půlce jsme zjednodušili a zrychlili hru na vlastní půli a kombinovali více na té útočné. Vymysleli jsme několik zajímavých akcí a více se dostávali do zakončení. Tady byla znát rychlost a vyspělost kluku z 2008, kteří dokázali finální fázi odvážně a kvalitně vyřešit a byli tak rozdíloví. Utkáni jsme nakonec a otočili a odjížděli v dobré náladě.
Zajímavé výkony: Hotový (netradičně na pivotovi, klid a přehled), Pařil a Řezníček (jistá hra v obraně, chuť podporovat útok) Uhlíř a Vostal (aktivita, dynamika s míčem, odvaha a nekompromisnost v zakončeni)