FŠ Třebíč : IE Znojmo (dorost) 9:1 (3:1)
FŠ Třebíč : Višňové B (dorost + chlapi) 10:0 (3:0)
FŠ Třebíč : Lipník (chlapi + dorost) 1:1 (1:1)

Hodnocení:
IE Znojmo Soupeř od začátku zápasu hodně napadal. Než jsme si na napadání zvykli, dělali jsme spoustu chyb. Asi po 20 minutách jsme začali soupeře přehrávat kombinačně. Druhý poločas jsme byli jasně lepší a záleželo na nás kolik branek vstřelíme.

Proti Višňové jsme celý zápas jsme herně lepší. První poločas soupeř na nás stačil fyzicky, a proto jsme se hodně těžko prosazovali. Druhý poločas byl jen o tom kolik branek vstřelíme. Soupeř odešel fyzicky.

Lipník Celý zápas se hrál velmi dobrý fotbal. Byli jsme opticky lepší, ale měli jsme špatné „finální“ přihrávky, nebo neproměníme vyložené brankové příležitosti. Druhý poločas soupeř odešel fyzicky, a proto se více soustředil na obranu. Když byla příležitost podnikali rychlé protiútoky, které jsme dokázali eliminovat.

Tento turnaj jsme vyhráli se 7 body a skóre 20:2. Nejlepší zápas jsme odehráli proti Lipníku z důvodu velmi kvalitního soupeře, který chtěl hrát až do konce zápasu, i když jim odcházeli fyzické síly.

Hodnotil: trenéři