U19 – První čtyři přípravné zápasy

Seznam zápasů

Popis zápasu

3.1.2022 začátek přípravy

14.1. modelové utkání FŠ U17

23.1. Líšeň U18 – FŠ U19 0:2 (Syrový, Michálek)

29.1. HFK Třebíč/Náměšť U19 – FŠ U19 0:8 (Brabec 2, Jurda 2, Hobza 2, Matušina 2)

5.2. Jevišovice-Mikulovice – FŠ U19 2:12 (Hobza 5, Brabec 3, Vojáček 2, Jurda, Zerhau)

 

Během zimní pauzy proběhly v kádru jisté změny, skončili David Zmeškal a Filip Blažek a naopak kádr posílili Bedřich Syrový a Lukáš Polášek, kteří se posunuli z mladšího dorostu.

Modelová hra s mladším dorostem FŠ měla kvalitní úroveň, šlo nám hlavně o získání specifické zápasové kondice. Velkou pochvalu si také zaslouží hráči U17.

V Líšni jsme podali velmi dobrý výkon. Drtivou většinu utkání jsme kontrolovali hru a určovali tempo, jakým se bude hrát. V zakládání akcí jsme byli trpěliví, výborně nám fungovala záložní trojice, bohužel jsme často ztroskotali na nepřesném a zbrklém řešení akcí ve finální třetině hřiště. Ve výsledku jsme z tohoto utkání měli velmi dobrý pocit a na předvedeném výkonu chceme v budoucnu stavět.

Další víkend nám kvůli špatné covidové situaci odpadl domluvený soupeř a v časové tísni se nám podařilo domluvit utkání s dorostem HFK/Náměšť. Celý zápas jsme drželi míč a snažili se dobít branku soupeře, což se nám nakonec povedlo 8x. Soupeři patří dík za rychlé jednání při domlouvání utkání i za bojovný výkon.

5.2. jsme odehráli utkání proti mužům Jevišovice-Mikulovice. Děj utkání byl podobný předchozím zápasům, kontrolovali jsme hru, snažili se hrát kreativně i v těch nejsložitějších situacích a nedovolit soupeři rozehrát, tzn. presinkem získat co nejrychleji míč. Vše se nám až na pár výjimek dařilo a soupeři jsme nastříleli 12 branek.