U8 – domácí turnaj na SPŠT

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"


V sobotu 29.1.2022 jsme měli možnost prožít s dětmi kategorie U8 (ročník 2014) napínavé zápasy v rámci turnaje pořádaném na hale SPŠT v Třebíči. K vidění, krom našich Fošáků, byly týmy jako 1. FC Slovácko, 1.SC Znojmo, HUHTAMAKI Okříšky, Náměšť nad Oslavou a FK Šumperk.
Turnaje se zúčastnily: Veselý, Vošmera, Janata, Tomšíček, Jančok, Krška, Vidlák, Válek, Urbanová, Rygl, Tománek, Sobotka, Vérosta, Zeman
Jak v průběhu dopolední skupiny, tak skupiny odpolední jsme byly svědkem několika vyrovnaných klání, spousty individuální akcí, krásných gólů a především nespoutané dětské radosti. V průběhu turnaje nám největší problémy dělala především rozehrávka, která byla způsobená malým pohybem a slabší koncentrací ve chvílích, kdy balón patřil soupeři. Naopak velkou pochvalu si hráči zaslouží za odvahu zkoušet 1:1, vymýšlení odvážných řešení a vyvážení míče do volných prostor. Každopádně díky nasazení hráčů jsme se dokázali každým zápasem zlepšovat a za to si všichni hráči zaslouží pochvalu! Během turnaje se nám podařilo vstřelit i velký počet branek!