U8: Finálový turnaj Starez cup v Brně

Seznam zápasů

U8 - Mladší přípravka "B"

Sestava
Cejpek, F., Cejpek D., Žahourek, Vérosta, Jančok, Krška, Vídenský, Vidlák, Tomšíček, Leština


V sobotu 26.3.2022 jsme s dětmi ročníku 2014 zajížděli na FINÁLOVÝ turnaj do Brna.

Přes dvě kola turnaje Starez cup jsme se dostali do finálové skupiny čítající 6 týmů. Finále se odehrálo již tradičně v brněnských Ivanovicích ve sportovním areálu Starez.

Během turnaje jsme se střetli se Spartou Brno, Pozořicemi, Slatinou, Kučerovem a RDR Akademií. Vítězem turnaje se stala neporažená Sparta Brno, která během celého turnaje jasně dominovala.

My jsme na turnaj přijeli s tím, že si chceme turnaj co nejvíce užít a zahrát si. Chuť hrát byla na našich dětech patrná, ale bohužel se nám tentokráte nedařilo obcházení v situacích 1vs1, 1vs2. Velmi často jsme do soupeřů naráželi a tím přicházeli i o míč. Ani naše aktivita po ztrátě míče ve snaze získat míč zpět, nebyla taková jako obvykle. Naopak radost nám dělala pozice brankáře. Jako jediný tým v turnaji jsme děti po každém zápase v brance střídali. Viděli jsme pokrok v rozhodování a snaze podpořit tým při útočení. Často jsme byli svědky, že náš „brankář“ vyjížděl s míčem až před branku soupeře. I přesto, že jsme dostali během turnaje velkou spoustu branek, hra brankářů nás potěšila.

Všechny děti zaslouží velkou pochvalu za vzorné chování a reprezentovaní klubu. Rodičům děkujeme za podporu a brzké vstávání spojené s včasným příjezdem na turnaj.

Trenéři.